środa, 26 marca 2014

Projekt edukacyjny nt. kultury Japońskiej

19 marca 2014r. w Zespole Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim (Kotlina Kłodzka) został zrealizowany projekt edukacyjny na temat kultury Japonii, który przygotowały dwie sympatyczne dziewczyny - Anita Pucal i Małgorzata Cygan. Ich praca opierała się głownie na przedstawieniu wszelakich festiwali, kaligrafii, mitów oraz legend. Prezentacji ze zdjęciami towarzyszyły stosowne komentarze a na zakończenie dziewczyny rozdawały wszystkim żurawie z origami.


Projekt był przygotowany na zakończenie gimnazjum i dziewczyny otrzymały maksymalną liczbę punktów. Gratuluję dziewczynom udanego projektu i świetnego pomysłu na propagowanie kultury Japonii na swoim terenie.

Projektowi towarzyszyła wystawa moich prac i zbiorów japońskich, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli szkoły. Prace zaprezentowane są w szkolnej bibliotece i przynajmniej do końca marca będzie cieszyć oko uczniów wspomnianej szkoły. Więcej zdjęć po zakończeniu wystawy a jeśli chcecie zobaczyć wspomniane prace na żywo i porozmawiać z bohaterkami projektu, zajrzyjcie do Stronia Śląskiego.

1 komentarz:

  1. A tutaj jest praca - nauczyciel praca japońskiego Wrocław - http://preply.com/pl/wroclaw/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego
    Ofert nie brakuje

    OdpowiedzUsuń