wtorek, 4 marca 2014

Moja "Japonia" leci do Kotliny Kłodzkiej

Prawie dwa tygodnie temu dostałem wiadomość z zapytaniem czy pomógłbym przy japońskiej imprezie udostępniając swoje zbiory czy prace. Udało nam się nawiązać porozumienie i znalazłem kilka rzeczy, które mógłbym pokazać. A sama impreza to projekt edukacyjny na temat kultury Japonii, który przygotowują dwie dziewczyny z Zespołu Szkół Samorządowych w Stroniu Śląskim (Kotlina Kłodzka) - Anita Pucal i Małgorzata Cygan. Ich  praca opierać się będzie głownie na przedstawieniu wszelakich festiwali, kaligrafii, mitów oraz legend, ale są otwarte na inne propozycje. 

A sama paczka zawiera prawie 80 różnych rzeczy: oprócz moich prac, jest trochę gadżetów japońskich, przyborów do kaligrafii itp. "Jest Pan zafascynowany tą kulturą i dlatego myślimy, że może nam Pan pomóc. Posiada Pan doświadczenie w wszelakich prezentacjach oraz tego typu spotkaniach. Jesteśmy z małego miasta, dlatego mamy ograniczony dostęp do materiałów. Jeśli Pan posiada jakiekolwiek materiały, którymi mógłby się Pan podzielić to byłybyśmy wdzięczne." I jak tu nie pomóc :) 

Kibicuję dziewczynom udanego projektu,a później podzielę się zdjęciami z samej imprezy, która w planach jest 14-21.03.14.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz